Vilar Apartments Pefkochori Halkidiki

Share on facebook
Вилар апартманите се во лоцирани централно во Пефкохори, на 200м оддалеченост од плажа. Апартманите се состојат од 2 соби, спална и кујна, дневна соба, тоалет со туш и широки тераси. Собите се пространи, светли, декорирани со модерен и функционален мебел. Собите се опремени со брачен кревет, софа, клима и комплетно опремена кујна за лесна подготовка на оброци.

Проверете актуелни цени и капацитет​