Atrium Pefkochori Halkidiki-Kassandra Grcija

Share on facebook
🚘 сопствен превоз
Релативно мал хотел лоциран на рид со прекрасен поглед кон морето и селцето Пефкохори. Пространо зеленило со базени, удобни соби, бар, ресторан, интернет, детски клуб и квалитетна услуга. Идеален за удобен семеен одмор. Блиску за прошетка е Пефкохори кој располага со барови, таверни и клубови за забава.
Локација – Касандра, 500 м. од Пефкохори.
Хотелски услуги – Трансфер, базен, паркинг, детско мени, детски клуб, бар, билијард, пешкири за плажа, диско, слот машини
*со доплата – чадори и лежалки на плажа
Тип на услуга – BB, HB, FB, ALL
Соби – Double Rooms (~ 20 sq.m)
Плажа – 1.250 м. 

Проверете актуелни цени и капацитет​