Dolphin Beach Hotel Possidi Halkidiki-Kassandra Grcija

Share on facebook
Хотелот Dolphin Beach е сместен на зелениот полуостров Касандра, во областа Посиди. Со поглед на планината Олимп и покрај кристално чистите води на Егејското Море, хотелот на своите гости им го нуди најтоплото гостопримство….
Хотелот Dolphin Beach нуди двокреветни, трокреветни соби и семејни соби. Сите соби се климатизирани, со сопствено купатило, ТВ, телефон и мини фрижидер.
Хотелски содржини: ресторан, бар и надворешен базен.
*Со доплата: сеф (на рецепција), Wifi  интернет на јавните површини ( најдобра конекција во лобито, во собите е слаб сигнал)
Услуга:  полупансион / се вклучено
Хотелот се наоѓа на плажа

Проверете актуелни цени и капацитет​