Aphrodite Hotel - Loutra Agias Paraskevis Loutra Halkidiki-Kassandra Grcija

Share on facebook
Хотелот Афродити се наоѓа во селото Лутра на Халкидики, на кратко пешачење од термалните извори Агиа Параскеви (400 m).
 Eдноставно декорираните соби на Афродити се опремени со подови со плочки и дрвени мебел, ТВ, фрижидер и телефон,wifi интернет, купатило, фен, балкон.
Хотелски содржини: рецепција, ресторан, базен, сеф
Услуга: ноќевање со појадок
Оддалеченост од плажа: 200 метри

Проверете актуелни цени и капацитет​