Viking Nona Beach | Antalija Kemer ****

Share on facebook
 • НАША ПРЕПОРАКА
 • ЦЕНТАР НА ГРАДОТ
 • ЛЕЖАЛКИ И ЧАДОРИ БЕСПЛАТНО
 • ОТВОРЕН БАЗЕН
 • ПЛАЖА СО КАМЧИЊА
 • Положба

  Хотелот се наоѓа во центарот на Кемер на 55км од аеродромот во Анталија.

 • Сместување

  Вкупно 94 соби во две згради.

  • Стандардни соби (18 – 25м², спална соба, купатило, макс.2+2лица).

  Сите соби се со приватно купатило со туш кабина и фен, клима уред, телефон, мини бар (со доплата), сеф (со доплата), под со паркет, сателитска тв со музички канали, балкон.

 • Услуга

  Сѐ вклучено – шведска маса за појадок, доцен појадок, ручек, попладневна ужина, торта, чај, кафе, вечера, локални алкохолни и безалкохолни пијалоци од 10.00 до 23.00 часот, сладолед во одредено време. Не е вклучено: сите увозни пијалоци, сите флаширани пијалоци, свежи овошни сокови, услуга во соба, турско кафе, цела храна и пијалоци на плажа.

 • Содржини

  Главен ресторан, снек бар, лоби бар и покрај базен. Доктор на барање, перење и хемиско чистење, телефон, факс, интернет, чување деца и изнајмување кола се со доплата. WI-Fi во лобито е бесплатно.

 • Плажа

  Хотелска камчеста плажа. Лежалки, чадори и пешкири бесплатно.

 • Спорт и забава

  Отворен базен за возрасни и деца. Жива музика еднаш неделно.

ПОГЛЕДНЕТЕ ГО ВИДЕОТО ОД ХОТЕЛОТ 

ЛОКАЦИЈА ОД ХОТЕЛОТ