Lancora Beach Hotel | Antalija Kemer ****

Share on facebook
 • НАША ПРЕПОРАКА
 • ЦЕНТАР НА ГРАДОТ
 • ЛЕЖАЛКИ И ЧАДОРИ БЕСПЛАТНО
 • ОТВОРЕН БАЗЕН
 • ПЛАЖА СО КАМЧИЊА
 • ТЕРЕТАНА
 • Положба

  Хотелот се наоѓа во центарот на Кемер, на 55км од аеродромот во Анталија.

 • Сместување

  Вкупно 233 соби.

  • Комфорт стандардни соби (18-25м², една спална, купатило, макс. 2+1лице)
  • Соби околу градината (16м², економска класа на соби, гледаат кон затворениот дел од хотелот, атриум или базен, без балкон, макс.2лица).

  Сите соби се со приватно купатило со туш и фен, централна клима, телефон, сеф (со доплата) мини бар (само во комфорт станардните соби се дополнува вода и сокови), електричен бокал, сет за чај и кафе, сателитска тв со музички канали, ламинатен под, балкон во комфорт собите. WI-FI со доплата.

 • Услуга

  Сѐ вклучено – шведска маса за појадок, ручек, попладневно кафе, вечера, стандардни локални алкохолни и безалкохолни пијалоци од 10.00 – 23.00 часот. Не е вклучено: увозни пијалоци, сите пијалоци после 23.00 часот, сите флаширани пијалоци, свежо цедени сокови, сладолед, турско кафе, сета храна и пијалоци во барот на плажа, услуга во соба.

 • Содржини

  Главен ресторан со шведска маса, бар покрај базен, бар на плажа. Доктор на барање, пералница, телефон, факс, интернет, фризер, продавници се со доплата. WI-FI со доплата.

 • Плажа

  Хотелот е на плажа со ситни камчиња. Лежалки, чадори и пешкири се бесплатни.

 • Спорт и забава

  Отворен базен со дел за деца, пинг понг, одбојка на плажа, пикадо, турска бања, сауна, фитнес центар. Спортови на вода, масажа и билијард се со доплата. Забава со жива музика два пати неделно (согласно временските услови).

ПОГЛЕДНЕТЕ ГО ВИДЕОТО ОД ХОТЕЛОТ

ЛОКАЦИЈА ОД ХОТЕЛОТ