Sousouras Hanioti Halkidiki-Kassandra Grcija

Share on facebook
Хотелот е изграден во атрактивен медитерански стил. Пријатна територија, прва линија од море, удобни соби, пријателска атмосфера и модерен амбиент.
Локација: се наоѓа на полуостровот Касандра, во Ханиоти, 95км од аеродромот во Солун.
Хотелски содржини: паркинг, интернет, базен, детски базен, детско игралиште, ресторан, ресторан а ла карт, бар, снек бар покрај базен.
*со доплата: чадори и лежалки на плажа, клима уред (во собите).
Услуга: HB.
Сместување: вкупно 80 соби – Doubles & Triples (~ 23 sq.m.), Family Bungalows (~ 30 sq.m.), Family Rooms Building (~ 30 sq.m.). Собите се опремени со клима уред (со доплата), ТВ, телефон, интернет (бесплатно), сеф (бесплатно, на рецепција), мини фрижидер, фен, балкон/тераса.
Плажа: 0м од море, шљункасто – песочна.

Проверете актуелни цени и капацитет​