Artemis Plaza Aghia Paraskevi Chalkidiki Halkidiki-Kassandra Grcija

Share on facebook
🚘 сопствен превоз

ARTEMIS PLAZA 3*

Хотелот Artemis Plaza се наоѓа во југо-западниот дел на полуостровот Касандра, во Лутра Агиас Параскеви, на само 100 метри од изворите, 150 метри од плажата и 200 метри мало пристаниште опкружено со кафулиња, барови и ресторани. Автобуската станица е на 150 метри од хотелот….
Собите имаат клима, фен, телефон, ТВ, комплетно опремена кујна, фрижидер, бесплатен wi-fi…
Хотелски содржини: 24-часa рецепција, кровна градина, wifi интернет на јавни површини и во собите.
*Со доплата: rent a car, room service,  услуги на факс, пошта, перење алишта, доктор на повик ( на барање)
Услуга: наем / ноќевање со појадок

Проверете актуелни цени и капацитет​