Anna Maria Paradise Pefkochori Halkidiki-Kassandra Grcija

Share on facebook
ANNA MARIA PARADISE 3*
Хотелот Anna Maria Paradise, со своите прекрасни градини и базен, се наоѓа на 250 метри од плажата и 700 метри од центарот на Пефкохори
Сите соби се реновирани и модерно уредении. Eкономи соби се со помала квадратура и немаат кујна. Сите фамилијарни соби се на приземје.
Хотелски содржини: ресторан, базен, бар покрај базен, сеф ( со доплата)
Услуга: полупансион ( појадок и вечера)
Оддалеченост од плажа: 250 метри

Проверете актуелни цени и капацитет​