Royal Hotel Polichrono Polichrono Halkidiki

Share on facebook
Хотел Ројал 4* се наоѓа во Полихроно – Халкидики на 300 метри оддалеченост од плажа.
Продавници, барови и ресторани се во непосредна близина на хотелот
Сите сместувачки капацитети се опремени со балкон, клима уред, ЛЕД ТВ, кујна со кујнски прибор за подготовка на ладни јадења и фрижидер. Suite Private Pool имаат сопствен базен
Хотелски содржини: 24 часа рецепција, паркинг, надворешен базен, бар покрај базен, снек бар, ресторан, детско игралиште, сервис за пеглање ( на барање), wifi интернет на јавните површини
*Со доплата: room service, сеф ( 10€ неделно), остава за багаж
 
Услуга: ноќевање со појадок / полупансион / се вклучено

Проверете актуелни цени и капацитет​