Greek Pride Aithrion Hotel Kriopigi Halkidiki-Kassandra Grcija

Share on facebook
Опкружен со палми и борови, Halkidiki Greek Pride Aithrion Hotel 4* е оддалечен 350 метри од песочната плажа Криопиги на Халкидики. Располага со базен, ресторан и пространи соби со балкон или двор со поглед на заливот Касандра. Сите соби во Aithrion имаат модерна декорација со мебел од темно дрво и опремени се со фрижидер, ТВ, клима, купатило со фен.
Појадокот е се служи во трпезаријата покрај базенот. Во барот покрај базенот се служат пијалоци и кафе. Терасата располага со дрвена палуба, бесплатни шезлонги и чадори. Обезбеден е детски базен за помладите гости. Бесплатен Wi-Fi пристап на јавни површини.
Со доплата: rent a car, снек бар, бар покрај базен
Услуга: наем / ноќевање со појадок / полупансион

Проверете актуелни цени и капацитет​