ВИЛА СТЕФИ - Ксамил - дб - ЛЕТО 2024

Share on facebook


ВИЛА СТЕФИ  се наоѓа на 80м од Бела виста плаж  и на 100м од центар на Ксамил
располага со студија и апартмани опремени со кујна,клима(вклучена во цената) тоалет тераса..

ЦЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА
Период Ноќeвања 1/3 ( студио за 3 лица)

Студио бр.1,2,5

2/4(апартман)  за 4 лица)

Апп.Бр.3

2/6 ( апартман за 6 лица)

Апп.бр.4

3/6 дуплех

(6-8 лица)

Комплех Стефи

25.05-01.06.2024 7 145е 180е 200е 200е
01.06 – 08.06.2024 7 175е 215е 235е 280е
08.06 – 15.06.2024 7 245е 315е 335е 385е
15.06 – 22.06.2024 7 280е 350е 380е 430е
22.06 – 29.06.2024 7 280е 350е 380е 430е
29.06 – 06.07.2024 7 315е 385е 420е 470е
06.07 – 13.07.2024 7 350е 415е 435е 490е
13.07 – 20.07.2024 7 360е 430е 445е 520е
20.07 – 27.07.2024 7 360е 430е 445е 520е
27.07 – 03.08.2024 7 360е 430е 445е 520е
03.08 – 10.08.2024 7 380е 450е 445е 520е
10.08 – 17.08.2024 7 380е 450е 465е 520e
17.08 – 24.08.2024 7 380е 450е 465е 520e
24.08 – 31.08.2024 7 330е 370е 410е 460e
31.08 – 07.09.2024 7 310е 370е 390е 430e
07.09 – 14.09.2024 7 310е 360е 370е 415e
14.09 – 21.09.2024 7 175е 210е 230е 280e
21.09 – 28.09.2024 7 145е 165е 185е 235e

 

НАПОМЕНА:
– Цените се дадени за наем на соба/апартман за 7 ноќевања/8 дена (плаќањето е во денари (1 еур = 62 мкд.)
-За уплата на два последователни термини (еден по друг), одобруваме 10% попуст на вториот  термин
– Цена за превоз за возрасен 50 евра, за деца (2-10 год.) 40 евра
-за трансфер од Штип,Велес ,Куманово,Неготино. доплата 10е по лице

Време на тргнување
Неготино 21.00 ч
-Велес (макпетрол)22.
00 ч
-Куманово(макпетрол) 22.00 ч

Штип (нова пошта) во 21.30 ч
-Скопје (Вип паркинг) во 23. 00 ч
-Тетово (Веро) во 00.00 ч
-Гостивар(бунар петрол на автопат) во 00.30 ч
-Кичево (бензиска Power petrol) во 01.30 ч
Струга (Подмоље бензиска Бесјани) во 2.30 ч

– Поаѓање  еден ден пред наведените датуми во табелата .
– Поаѓање од Ксамил во :12.00 ч.
-Поаѓање од Саранда во 12,30 ч

-селекција на седишта во автобус!
-патниците се сместуваат според временска линија на уплата!
-доколку имате барања за седиште истото се доплаќа 15е за во двата правца!
– Користењето на собите започнува првиот ден од 14:00 часот, а се напуштаат последниот ден до 09:00 часот

 

НАПОМЕНА
*Хигиената во апартманот за време на престојот ја одржуваат самите гости
По завршување на вашето летување должни сте да го оставите студиото/Апартманот во чиста состојба .Во случај на причинета штета за време на престојот  Корисникот ја надоместува штетата на сопственикот на лице место.
*Во цената на аранжманот каде што е вклучено користење на климата сопственикот има право да реагира и да ја скрати оваа услуга доколку го оставате клима уредот додека сте надвор од собата.
*Јачината на сигналот на интернет зависи исклучиво од давателот на услугата
*Строго се забранува сместување на повеќе лица  во студио од предвиденото (во склад со број на кревети)
Студио бр.1

трокреветно студио  на први кат има еден брачен кревет и еден единечен,кујна опремена со садови,клима ,тоалет ,ТВ,тераса
​галерија:

Студио бр.2

трокреветно студио  на први кат има еден брачен кревет и еден единечен,кујна опремена со садови,клима ,тоалет ,ТВ,тераса
​галерија:

Апартман бр.3
Апртман за 5 особи на први кат има еден брачен кревет ,два единечни кревети во едната соба,(одделена со стаклена врата)во кујната има кревети на спрат ,кујна опремена со садови за готвење ,клима ,ТВ,тоалет ,тераса
Апарман бр.4
Апартман за 6 особи на први кат :во едната соба има брачен кревет и два единечни кревети ,во другата соба(одделена со стаклена врата) има два единечни кревети и кујна опремена со садови за готвење ,клима ,тоалет,ТВ, тераса..
Студио бр.5
трокреветно студио на први кат  има еден брачен кревет и кревети на спрат,кујна опремена со садови,клима ,тоалет ,ТВ,тераса
​галерија:
Стефи 2
Дуплеx
Се наоѓа на втор спрат предвиден за 6-8 особи ,две спални ,дневна и кујна (опремена со садови за готвење) клима ТВ,тоалет ,тераса.

ПОГЛЕДНЕТЕ ГО ВИДЕОТО ОД КСАМИЛ  

 

ЛОКАЦИЈА ОД ВИЛА СТЕФИ