Possidi Paradise Hotel Possidi Halkidiki

Share on facebook
Локација и опис: сместен во прекрасна област со густа борова шува пресретната со златните плажи на Халкидики, хотелот Possidi Paradise е рај за реалаксиран летен одмор покрај тиркизното море. Хотелот се наоѓа во Посиди, на првиот крак Касандра, на 110 км од градот Солун…
Сместување: хотелот располага со 72 соби опремни со бања, телефон, фрижидер, клима уред, балкон или тераса, сателитска ТВ. Економи собите се лоцирани на ниско приземје и се без поглед, имаат само прозор (балкон немаат), опремени исто како и стандардните.
Хотелски содржини: ресторан, базен, бар и паркинг.
Услуга: полупансион плус или се вклучено (полупансион плус подразбира појадок и вечера со вклучени безалкохолни пијалоци, сокови, вода и кафе за време на вечерата)

Проверете актуелни цени и капацитет​