Blue Carpet Luxury Suites Pefkochori Halkidiki-Kassandra Grcija

Share on facebook
🚘 сопствен превоз Хотелот Blue Carpet Suites во Пефкохори, Касандра, претставува идеален избор за одмор веднаш до море. Овие луксузни апартмани се издвојуваат по својот уникатен стил и нивниот внимателен дизајн. Токму во центарот на Халкидики, во најкосмополитската област Пефкохори, на само 1,5 км од главниот плоштад, сопствениците на овој хотел создадоа идеална средина за релаксација и смиреност за вашиот летен одмор покрај морето…. Сите апартмани имаат уникатна конструкција и декорација и посебен карактер. Сите апартмани, украсени во минимален стил, со многу внимателни детали и со влијанија од Блискиот Исток, се создадени да им понудат на клиентите врвен ментален и физички спокој пред сините води на Халкидики. Сите апартмани имаат Cocomat душеци, клима уред, телевизор со рамен екран, сеф и Nespresso машина за кафе. Секоја единица може да се пофали со приватна бања со туш и луксузни удобности. Во некои апартмани се нуди балкон со поглед на планина и море, додека некои вклучуваат и приватни базени. Хотелски содржининадворешен базен, ресторан, паркинг, бар, wifi интернет на јавните површини Услуганоќевање со појадок Хотелот се наоѓа на плажа

Проверете актуелни цени и капацитет​