Ajul Luxury Hotel & Spa Resort Agia Paraskevi Halkidiki-Kassandra Grcija

Share on facebook
Добредојдовте во 5* Ajul Luxury Hotel & Spa Resort, идеално патничко искуство кое обезбедува уникатни опции и за деловните и за патниците кои бараат одмор. Сместено на небесната плажа со камчиња во регионот Агиа Параскеви, познат по својата единствена природна средина со борови шуми и природни извори, Ajul Luxury Hotel & Spa Resort нуди единствени ултра сите инклузивни луксузни услуги за гостопримство преку сместувањето во една од нејзините 171 соба за гости, бунгалови и вили.

Проверете актуелни цени и капацитет​