Across Potidea Golden Beach Potidea Halkidiki-Kassandra Grcija

Share on facebook
ACROSS POTIDEA GOLDEN BEACH 2*
Хотелот Голден Бич се наоѓа на приближно 30 метри од плажата Неа Потидеа, на Халкидики.
Хотелот  располага со 47 соби опремени со сателитска ТВ и клима уред, некои од нив се реновирани. Се состои од 3 згради (Главна зграда со рецепција, лоби, главен бар, ТВ катче, Интернет катче, анекс 1 со базен, бар, ресторан и анекс зграда 2 со соби). Детското креветче и сефот во собите се доплаќаат на лице место. Исто така, климата во сите типови на соби се доплаќа.
Хотелот располага со рецепција,  базен, ресторан и снек бар,паркинг…
*Со доплата: клима, сеф, wifi на јавни површини, сервис за перење и пеглање, интернет катче, доктор на повик,
Услуга: ноќевање со појадок / полупансион / се вклучено
Оддалеченост од плажа: 30 метри

Проверете актуелни цени и капацитет

https://www.widget.brostravel.gr/?id=641935c8be6dfb040f64fd06b54031dd2b4d6131