Olympic Bibis Metamorfosi

Share on facebook
Мал пријатен хотел во близина на плажа. Негувана, зелена површина, пространи студија и апартмани. Погоден за удобен, економичен, семеен одмор.
 
Локација: се наоѓа на полуостровот Ситонија, 700м од центарот на Метаморфоси, 80км од аеродромот во Солун.
Хотелски содржини: паркинг, интернет, ТВ сала, базен, детски базен, детско игралиште, ресторан, бар покрај базенот, пинг – понг, тенис, кошарка.
*со доплата: лежалки и чадори (на плажа).
Услуга: HB.
Сместување: вкупно 29 соби, 15 Studios (~ 18-21 sq.m), 14 Apartments 2-Rooms (~ 30 sq.m). Собите се опремени со бања, мини фрижидер, клима уред, интернет (бесплатно), сеф (на рецепција – бесплатно), ТВ, фен, кујна, балкон/тераса.
Плажа: на 170м, песочна.

Проверете актуелни цени и капацитет