4 You Family Metamorfosi Halkidiki-Sithonia Grcija

Share on facebook
Комфортни апартмани, модерен стил, целосно опремена кујна, квалитетна услуга. Понов хотел, изграден во 2016 година.
Локација: се наоѓа на полуостровот Ситонија, 350м од центарот на Метаморфоси, 6км од местото Никити.
Хотелски услуги: паркинг, интернет (на јавни површини), лекар (на барање).
*со доплата: чадори и лежалки на плажа.
Услуга: RR, BB, HB.
Тип на соби: вкупно 24 соби. 4 Apartments 2-Bedrooms Duplex (~44-48 m2), Studios (~22 m2), Superior Rooms (~24 m2), Split-level Apartments (Maisonettes) (~36-38 m2). Собите се опремени со кујна, апарат за кафе, фрижидер, ТВ, сеф (бесплатно), интернет (бесплатно), клима, фен, балкон/тераса.
Плажа: на 350м, шљункасто-песочна.

Проверете актуелни цени и капацитет