Naias Hotel - Chanioti Hanioti Halkidiki

Share on facebook
Хотелот Naias се наоѓа веднаш пред плажата, на само 200 м. од центарот на селото Ханиоти. Хотелот нуди висококвалитетна услуга и модерни удобности и е идеално место за одмор и за парови и за семејства. Домашни миленици се прифаќаат и цената на секој ден е 10 евра што се плаќа на лице место….
Хотелот располага со 65 пространи студија и апартмани со поглед кон морето или градините. Сите соби имаат клима, ТВ, телефон, сеф, фен, купатило и комплетно опремена кујна. Апартманите се состојат од посебна спална соба со два единечни кревети или еден брачен кревет и дневна соба.
На гостите им стојат на располагање два базени и бар-ресторан сместен непосредно пред плажата. Хотелот е изграден на 2-те страни на мал локален пат. Има 2 згради кои се поврзуваат заедно со приватен подвозник. Главната зграда се наоѓа пред плажата и има главно семејни апартмани со поглед на градина и делумно поглед на море. Новата зграда се наоѓа над локалниот пат и има главно студија со поглед на градина или улица.
*Со доплата: сеф, wifi интернет, престој на домашни миленици ( 10€ на ден)
Услуга: ноќевање со појадок / полупансион
Оддалеченост од плажа: 10 метри

Проверете актуелни цени и капацитет​