Lagomandra Beach Hotel

Share on facebook
LAGOMANDRA BEACH 4*
Песочна плажа, величенствени природни предели, услуга на високо ниво..
Локација: се наоѓа на полуостровот Ситонија, 6км од местото Неос Мармарас, 100км од аеродромот “Македонија” во Солун.
Хотелски услуги: паркинг, интернет, мини маркет, спа, тв сала, базен, детски базен, детско игралиште, детски клуб, ресторан, таверна, бар на плажа, бар покрај базен, кошарка, одбојка на плажа, анимации, шоу програми..
*со доплата: градски превоз, фризер, чадори, лежалки, спортови на вода.
Услуга: HB.
Тип на соби: 88 соби. Doubles Superior LV (~20 m2), Doubles Deluxe LV (~25 m2), Doubles Deluxe SV (~25 m2), Family Rooms LV (~24 m2), Junior Suites SV (~35 m2), Family Deluxe LV (~35 m2), Apartments LV (~40-45 m2), New! 4 Deluxe Suites PP SV (~70 m2), New! 4 Deluxe Duplex Suites PP SV (~79 m2). Собите се опремени со централна клима со индивидуална регулација на температурата, фрижидер, телефон, интернет, сеф, тв, бања, фен, балкон/тераса.
Плажа: 0м од море, песочна.

Проверете актуелни цени и капацитет