Across Coral Blue Beach ( ex. Mare Blue Beach) Gerakini

Share on facebook
ACROSS CORAL BLUE BEACH 3*
Хотелот Coral Blue Beach се наоѓа на плажата Геракини и е идеална почетна точка за оние кои сакаат да имаат директен и лесен пристап до сите села, плажи и атракции на Халкидики.
Хотелот располага со 70 соби сите опремени со балкон, сателитска ТВ, фрижидер, фен, радио, директна телефонска линија и клима уред.
Хотелски содржини: главeн  ресторан,  a’ la carte ресторан , главен бар и бар на плажа, директна телефонска линија, остава за багаж, лоби, мини маркет, лоби, wifi интернет на јавните површини, одбојка
* Со доплата: изнајмување на возило, изнајмување на точак, собни услуги, интернет услуги
Услуга: ноќевање со појадок / полупансион / полн пансион
Оддалеченост од плажа: на плажа

Проверете актуелни цени и капацитет