Lagaria Luxury Rooms & Apartments

Share on facebook
Локација и опис: нови, елегантни и модерно опремени апартмани лоцирани во Аспровалта во близина на третиот крак на Халкидики, Атос, на 400м од плажа Хотелски содржини: рецепција, снек бар, кафе, паркинг, игротека, рен а кар и рент а бајк сервис, Сместување: 17 апартмани опремени со балкон, фен, ТВ, мини бар, сеф (има соба и за лица со посебни потреби) Услуга: ноќевање со појадок

Проверете актуелни цени и капацитет