Kassandra Bay Village Kriopigi Halkidiki

Share on facebook
Опис и локација: Хотелот Kassandra Bay Village Kriopigi се наоѓа на полуостровот Касандра, на 650м оддалеченост од песочна плажа и 750м од центарот на Криопиги каде се наоѓаат продавници, кафичи, ресторани и останати туристички содржини. Чадорите и лежалките покрај базен се бесплатни за гостите на хотелот, а покрај базенот се наоѓа и пул бар на услуга преку целиот ден. Хотелот е погоден избор за економичен летен одмор на Халкидики, квалитет во соодност со цена.
Услуга: полупансион
Содржини: рецепција, бар, ресторан, отворен базен, детски базен, интернет, сеф, градина, снек бар, остава за багаж, менувачница, рент а кар, Wi-Fi интернет, сеф (доплата), паркинг
Сместување: собите се опремени со тоалет, фен, клима, мини фрижидер, ТВ, балкон или тераса со гарнитура за седење

Проверете актуелни цени и капацитет​