Greek Pride Villa Ellada Fourka Halkidiki

Share on facebook
Greek Pride Villa Ellada Мезонетите со 2 спални соби (градски куќи) се наоѓаат на само 150 m од морето, во центарот на селото. Секоја мезонета се состои од два ката. Долу има дневна соба со комплетно опремена кујна и пристап до веранда со скара, како и WC без туш. На вториот кат има две спални соби, секоја со сопствен балкон и бања со туш. Мезонетите се 80 m² со Wi-Fi, клима и паркинг место. Максималното сместување е до 6 лица….
 

Идеален за семејства со деца, групи пријатели. Гостите можат да ги користат сите содржини на Greek Pride Hotel & Apartments лоцирани во близина.

Со доплата: rent a car, изнајмување велосипед, снек бар покрај базен, бар на базен
 
Услуга: наем / ноќевање со појадок / полупансион

Проверете актуелни цени и капацитет​