Aristotelis Hotel - Fourka Fourka Halkidiki-Kassandra Grcija

Share on facebook
🚘 сопствен превоз
Во хотелот Аристотел ќе се чувствувате добро од првиот момент кога ќе пристигнете. Топлата и пријателска атмосфера што ќе ја сретнете и услугата се репер. Доказ за пријателската услуга, пријатната атмосфера, тивката и привлечна околина се стабилните клиенти. Го избираат хотелот Аристотелис со години како постојана дестинација
 
Хотелот Аристотелис се наоѓа на полуостровот Касандра Халкидики, во местото Фурка
 
Хотелот располага со  42 соби со клима, ТВ со рамен екран, балкон и бесплатен wi-fi интернет.
 
Хотелски содржини: базен, детски базен, рецепција, скара, изнајмување на автомобил и велосипед ( со доплата)
 
Услуга: ноќевање со појадок
 
Оддалеченост од плажа: 150 метри

Проверете актуелни цени и капацитет​