Avra hotel Halkidiki Ormos Panagias Halkidiki

Share on facebook
Приморскиот хотел Авра се наоѓа во близина на живописното пристаниште Ормос Панагиас. Има и ресторан покрај плажа и бар на плажа. Собите се опремени со клима, ТВ, фрижидер и балкон со поглед на море, со балкон кој има поглед на море. Некои од собите се опремени и со кујна, со електричен шпорет и кујнски прибор.
Европскиот појадок се служи во шведска маса и вклучува домашни колачи, житарки, свеж сок од портокал, омлети и локални пити. Ресторанот е специјализиран за грчката кујна и има прекрасна тераса со поглед на морето.
 Хотелот нуди и бесплатен паркинг на лице место и бесплатен Wi-Fi на сите површини. Во Ormos Panagias можете да најдете супермаркет, различни продавници и пицерии. Посетителите можат да изнајмат брод за да ја посетат Светата Гора и блиските острови….
Услуга; ноќевање со појадок / полупансион

Проверете актуелни цени и капацитет