Pefki Deluxe Residences Pefkochori Halkidiki

Share on facebook
Pefki Deluxe Residences се наоѓа во непосредна близина на плажата и центарот на Пефкохори,
Pefki Deluxe Residences се состои од 22 студија и апартмани, изградени околу заеднички базен – идеални и за парови и за семејства.
Хотелски содржини: 24 часа рецепција, доктор на повик, паркинг, wifi интернет на јавните површини, клима ( во собите), сеф ( во собите), базен, бар појрај базен
Услуга: ноќевање со појадок

Проверете актуелни цени и капацитет