Flegra Palace Pefkochori Halkidiki-Kassandra Grcija

Share on facebook
Flegra Palace се наоѓа на 150 метри од песочната плажа Пефкохори на Халкидики. Гостите имаат на располагање 2 базени и можат да уживаат во модерно уредените ресторани на хотелот….
Модерните соби се опремени со балкон или тераса,клима, сателитска ТВ, сеф и фрижидер. Хотелот нуди надворешен базен, детски базен, паркинг, ресторан, 2 бара, градина, игралиште, игротека, игралиште за одбојка на плажа и маса за пинг-понг.
*Со доплата: rent a car, услуги за перење, сеф, телефонски услуги ( факс), wifi интернет
Услуга: ноќевање со појадок / полупансион
Оддалеченост од плажа: 150 метри .Не се наплаќаат лежалки и чадори на плажа, но мора да има нарачка пијалок за секое лице.

Проверете актуелни цени и капацитет​