Avaton Luxury Villas Resort - Relais & Châteaux

Share on facebook
Avaton Luxury Hotel & Villas, горд член на Relais & Châteaux, е стилски и современо уреден комплекс на полуостровот Атос на Халкидики,во местото Неа Рода.
Комплексот се состои  од 36 луксузни апартмани, вили и соби. Повеќето од нив имаат приватни базени со вградени лежалки
Сите 36 единици се климатизирани и имаат ТВ со рамен екран со сателитски канали. Повеќето единици вклучуваат трпезарија и/или тераса, додека некои се со приватни базени.
Некои имаат кујна, опремена со машина за миење садови. Рерна, фрижидер и шпорет се исто така достапни, како и кафе машина и електричен бокал.
Во секоја единица има купатило со бањарки и пешкири.
Хотелски содржини: рецепција, ресторан, бар, a la carte ресторан, паркинг, игралиште
Услуга: наем /ноќевање со појадок / полупансион
Оддалеченост од плажа: 900 метри

Проверете актуелни цени и капацитет