Lesse Hanioti Halkidiki

Share on facebook
Ексклузивен хотел со широка зелена површина. Изграден е од три згради кои нудат селекција на голем број удобни соби, песочна плажа, комплекс на базени, пријатен персонал и топла, домашна атмосфера. Одличен за фамилии, многубројно друштво или одмор за двајца.
 
Локација – 800 м. од центарот на Ханиоти, 90 км од аеродромот Македонија.
Хотелски услуги – Мини маркет, паркинг, комплекс од 3 сврзани базени, интернет, бар, ресторан, детско игралиште, тенис, анимација за возрасни
*со доплата – џакузи, масажа, чадори и лежалки на плажа, дадилка, билијард, спорт на вода, мини бар, сеф (на рецепција)
*бесплатни услуги – интернет на јавни површини и во соба, паркинг
Соби – Клима, сателитска ТВ, телефон, бесплатен интернет, сет за капење, балкон.
74 Standard Doubles (~ 30-35 sq.m), 14 Junior Suites (~ 40-45 sq.m) & Suites Family (~ 60 sq.m)
Плажа – Песочно шљункаста плажа на 200 м. од хотелот

Проверете актуелни цени и капацитет​