Alkion Hotel Kriopigi Halkidiki-Kassandra Grcija

Share on facebook
ALKION HOTEL 4*
Хотелот се наоѓа во Криопиги, на полуостровот Касандра на Халкидики, во многу зелена и релаксирачка средина, на 80 км од Солун.
Комплексот „Алкион“ се состои од 50 студија и 9 апартмани со сателитска ТВ, телефон, фрижидер, клима уред, фен и сеф (со доплата). Секоја соба има балкон со поглед на море или базен. Хотелот располага со соба за игри, игралиште за деца, базен и бар покрај базен. Хотелот Алкион е на 200 м од центарот на Криопиги и 500 м од плажа.
Услуга: наем / ноќевање со појадок

Проверете актуелни цени и капацитет​