Ammoa Luxury Hotel & Spa Resort Nikiti

Share on facebook
Добре дојдовте во Луксузниот AMMOA Luxury Hotel & Spa Resort 5* Ново отворениот хотел е лоциран вo непосредна близина на Никити, поставен на една од најубавите плажи на Халкидики, веднаш покрај познатата Агиос Јоанис плажа. Бројни хотелски содржини се на располагање на гостите за незаборавен одмор. Хотелот располага со 3 ресторани, СПА и фитнес центар, детско катче, бесплатен паркинг, надворешен базен, бар, градина, 24 часовна рецепција, собна услуга, тениско игралиште, рент а кар услуга  и бесплатен Wi-Fi на цела површина на хотелот. Сместување: 179 удобни соби и бунгалови за сместување, опремени со клима, балкон со поглед кон море, приватна бања, ТВ со рамен екран и сеф. Услуга: ноќевање со појадок или ноќевање со појадок и вечера

Проверете актуелни цени и капацитет