4 You Apartments Metamorfosi Halkidiki-Sithonia

Share on facebook
Пријатен хотел во живописното место Метаморфоси. Сместен е во близина на песочна плажа. Изграден во 2012 година, а реновиран во 2014 година. Составен е од три троспратни згради.  Идеално место за релаксирачки и економичен одмор.
Локација: се наоѓа на полуостровот Ситонија, место Метаморфоси, на 6км од местото Никити.
Хотелски услуги: паркинг, интернет на јавни површини, базен, бар покрај базенот, хемиско чистење на облека (на барање на лице место), лекар (на барање).
*со доплата: чадори и лежалки на плажа.
Услуга: RR, BB, HB.
Tип нa соби: вкупно 40 соби. 15 Studios (~20 m2), 25 Apartments (~33 m2). Собите се опремени со кујна, интернет (бесплатно), ТВ, фрижидер, клима (индивидуална), телефон, фен, сеф (бесплатно), балкон/тераса.
Плажа: на 150м, шљункасто-песочна.

Проверете актуелни цени и капацитет​