Akti Toroni Boutique Hotel Toroni

Share on facebook
Опис и локација: oвој елегантен и модерен хотел е поставен во срцето на прекрасното селце Торони, на вториот крак на Халкидики, Ситонија. Хотелот е лоциран на само 10м од плажа, 1,5км од Порто Куфо,15км од Неос Мармарас. Сместување: хотелот располага со 13 комплетно ново изградени луксузни суити и 26 реновирани и внимателно декорирани студија, опремени со сеф, балкон, ел. бокал, фен, фрижидер, клима, чајна кујна, сателитска ТВ, телефон Хотелски содржини: рецепција, собна услуга, базен, џакузи, Wi-Fi интернет во хотелот и на плажата, паркинг, бесплатни лежалки и чадори за сонце, пешкири за на плажа, детска игротека, бар, ресторан, погодности за лица со посебни потреби. Услуга: HB ноќевања на база полупансион (појадок и вечера)

Проверете актуелни цени и капацитет