Acrotel Elea beach Akti Elias

Share on facebook
Acrotel Elea Beach Hotel ****
 
 Наречен по брегот на Елија, на Ситонија, изграден да понуди целосно бегство од секојдневната рутина. Хармонично интегриран во прекрасна природна околуна, нуди директен поглед на бескрајната сина боја, вдишување свежина на морското ветре и вградување модерна удобност и елеганција.
Локација: Елеа, 10км од Никити.
Хотелски услуги: рецепција, ресторан, снек бар, менувачница, ТВ сала, паркинг, отворен базен, базен за деца, мини клуб за деца, тенис…
Услуга: HB.
Тип на соби: 50 двокреветни стандардни и 30 фамилијарни соби. Сите соби се опремени со клима, сателитска ТВ, фрижидер, телефон, тоалет, балкон.
Плажа: 20м од плажа.

Проверете актуелни цени и капацитет