Agnes Deluxe Hotel Pefkochori Halkidiki-Kassandra Grcija

Share on facebook
AGNES DELUXE HOTEL 3*
Лоциран на 100 метри од плажата Пефкохори, хотелот Agnes Deluxe 3* нуди сместување со ресторан, бесплатен приватен паркинг, бар и тераса.
Гостите имаат на располагање услуга во соба и бесплатен wifi низ целиот објект
Хотелски содржини: рецепција, лоби, базен, паркинг, соби за непушачи, бар, ТВ со рамен екран
Услуга: ноќевање со појадок

Проверете актуелни цени и капацитет​