Acrotel Lily Ann Boutique Hotel -ex.Lily Ann Beach Akti Elias

Share on facebook
Прва линија од море, градина, уникатни природни предели, едноставност во стилот…
Локација: се наоѓа на полуостровот Ситонија, 9км од Неос Мармарас.
Хотелски услуги: интернет (на јавни површини), базен, детски базен, детско игралиште, ресторан, бар, бар покрај базен/на плажа.
*со доплата: детско креветче.
Услуга: HB.
Тип на соби: вкупно 35 соби. Doubles GV / SV (~ 21-25 sq.m), Doubles Superior GV / SV (~ 28-30 sq.m). Собите се опремени со клима уред, ТВ, телефон, интернет (бесплатно), сеф (бесплатно, на рецепција), сет за кафе/чај, фрижидер, фен, балкон/тераса.
Плажа: 0м од море, камчесто-песочна, бесплатни лежалки и чадори.

Проверете актуелни цени и капацитет