Dream Boutique Apartments Nikiti

Share on facebook
Новоизградениот Dream Boutique е на 2 минути пешачење од плажата Никити. Транспарентната тиркизна вода на плажа е совршена за возрасни и деца, улицата со ресторани во близина дава одлична можност за вечерна релаксација со семејството и пријателите.
Сите единици имаат кујна опремена со фрижидер и шпорет, купатило. Некои единици вклучуваат трпезарија и/или балкон.
Услуга: наем
Оддалеченост од плажа: 200 метри

Проверете актуелни цени и капацитет