Acrotel Athena Residence Akti Elias

Share on facebook
ACROTEL ATHENA RESIDENCE 5*
Acrotel Athena Residence се наоѓа во Никити, Ситонија.
Дрвени и камени куќи ( мезонети)  се згради од приближно 75 квадратни метри на зелен тревник, околу прекрасен базен од 600 квадратни метри со водопади, мали островчиња, вода што блика, џакузи и детски базен.
Тие се опремени со вкус и содржат спална соба, дневна со камин и втора соба со дрвени внатрешни скали. Опремени се со  плазма сателитски ТВ, услуга во соба, мини бар, услуга за будење, сеф и индивидуално прилагодлив клима уред. Сите куќи вклучуваат камен балкон, покриена веранда со дневна соба и мала градина.
Хотелски содржини: 24 часа рецепција, теретана, паркинг, сеф ( во собите), бар, снек бар, бар покрај базен, надворешен базен, детски базен, ресторан, бар на плажа, wifi на јавни површини, стони тенис, текиски терен, билијард…
Со доплата: rent a car, room service, внатрешен базен, салон за убавина ( на барање), чување на деца ( на барање), сервис за перење и пеглање, Спа, масажа, телефонски услуги, мини клуб
Услуга: полупансион ( појадок и вечера)
Хотелот дозволува миленичиња ( со доплата)
Оддалеченост од плажа: 100 метри

Проверете актуелни цени и капацитет