santorini

7 хотели на Крит во кои треба да се заљубите

7 хотели на Крит во кои треба да се заљубите Сместувањето на Крит е повеќе од обична услуга; Хотелите на островот ќе ви овозможат да го доживеете автентичното грчко гостопримство, а нивните капацитети се специјално дизајнирани да го направат вашето сместување незаборавно! Има широк спектар на опции, од модерни до традиционални хотели и луксузни до …

7 хотели на Крит во кои треба да се заљубите Read More »

Меден месец во Санторини

Booking.com САНТОРИНИ ЛЕТО 2022 Ако неодамна сте размениле завети за вечна љубов, честитки за почетокот на вашиот нов живот! Она што следува е незаборавен меден месец, а незаборавниот меден месец мора да се одржи во незаборавен амбиент;влезете во Санторини, грчкиот остров направен од соништата на меден месец, идеална дестинација за длабоко заљубени парови! Не само …

Меден месец во Санторини Read More »