Tresor Sousouras Hanioti Halkidiki

Share on facebook
Мал, удобен хотел на неколку метри од самата плажа. Располага со просторни соби, нуди комфорт, голем базен, ресторан, бар и интернет конекција. Локација – Ханиоти, на 5 км од Полихроно и Пефкохори (25 минутно пешачење по главниот пат) Хотелски услуги – Автобуска постојка, базен, интернет, ТВ салон, детски базен, бар, пакет за добредојде *со доплата – сеф (на рецепција), чадори и лежалки на плажа *бесплатни услуги – интернет на цела површина Соби – Располагаат со централна клима (Јули – Август), телефон, интернет, сателитска ТВ, папучи, фен, пегла и даска за пеглање. Вино и овошје за добредојде. Singles & Doubles (~ 22 sq.m), Suites Family 2-Bedroom (~ 65 sq.m) Плажа – Преку улицата на околу 100 метри се наоѓа песочно шљункастата плажа уредена со чадори и лежалки кои се доплаќаат.

Проверете актуелни цени и капацитет