Sea Level Polichrono Halkidiki

Share on facebook
Модерен, софистициран хотел, Sea Level Hotel е украсен во современ, но пријатен стил кој нуди удобен и релаксирачки престој. 
Локација: се наоѓа на првиот крак, Касандра, во Полихроно, 15км од Афитос, 31км од Сани, 90км од аеродромот во Солун.
Хотелски содржини: паркинг, интернет, фитнес центар, базен, џакузи, бар-ресторан, бар, бар на плажа.
*со доплата: услуга за перење облека.
Услуга: BB, HB.
Сместување: вкупно 45 соби – Double Standard (~ 20 sq.m), Double Premium (~ 22 sq.m), Double Superior Side Sea View (~ 23 sq.m). Собите се опремени со клима уред, ТВ, телефон, интернет (бесплатно), сеф (бесплатно), мини фрижидер, бањарки и папучи, сет за кафе/чај, пегла и даска за пеглање (на барање), фен, балкон/тераса.
Плажа: на 5м, песочна, бесплатни чадори, лежалки и пешкири.

Проверете актуелни цени и капацитет​