Possidi Holidays Resort Possidi Halkidiki

Share on facebook
Софистициран хотел кој се наоѓа на живописна обала, опкружен со борова шума. Се состои од главна зграда и двоспратни бунгалови. Прекрасно зајдисонце со поглед на море и кон Олимп
Локација: Касандра, 2км од Посиди, 7км од Фурка, 24км од Калитеа
Хотелски содржини: базен, теретана, фитнес центар, интернет на јавни површини, игралиште за деца, бар, ресторан, таверна, паркинг конференциска сала, продавница, менувачница, пинг понг
*Со доплата: Џакузи, масажи, сауна, хемиско чистење/перење, фризер, спортови во вода, нуркање, тенис
Тип на соби: Double Rooms MV (~25 m2), Double Bungalows SV (~25 m2), Doubles Superior SV (~25-27 m2), Family Rooms MV/SV(~30 m2), 5 Executive Suites SV (~45 m2), Junior Suites (~30 m2). Собите се опремени со клима, Wi-Fi интернет, сателитска, мини бар (со доплата на лице место), телефон, сеф (со депозит на лице место), фен, када/туш, балкон/тераса
Услуга: полупансион/се вклучено
Плажа: песочна (30-50 метри, преку пат), пешкири со депозит, лежалки и чадори со доплата

Проверете актуелни цени и капацитет​