Port Marina Hotel Pefkochori Halkidiki

Share on facebook
Вистинско уживање во прекрасниот поглед од хотелот на спротивниот полуостров Ситонија и ненаселениот остров Келифос. Поставен на површина од 1200м2 хотелот располага со 6 згради, со 90 удобни соби со поглед кон море или градина.
Локација: хотелот Порт Марина се наоѓа во тивка област помеѓу Пефкохори и Паљури, на полустровот Касандра, на 105км од аеродромот во Солун.
Хотелски содржини: паркинг, шатл комбе (за до плажа и за Пефкохори), интернет (добра конекција во лоби, а не толку добра конекција во собите), базен (со чадори и лежалки), теретана, ресторан, бар покрај базен.
*со доплата: сеф (на рецепција), лежалки и чадори на плажа.
Услуга: HB, ALL.
Сместување: вкупно 90 соби. Собите се опремени со клима уред, ТВ, телефон, фен, фрижидер, балкон/тераса.
Плажа: втора линија од плажа, на 350м. 

Проверете актуелни цени и капацитет​