Olympion Sunset Resort Fourka Halkidiki

Share on facebook
Нов хотел со препознатлив стил и елеганција сместен директно на прекрасната плажа Фурка на само 90 километри од Солун. Изграден со архитектонски дизајн кој е во хармонија со неговата околина, овој хотел е совршен амбиент за незаборавен одмор. Со позадина на живописни ридови покриени со борови и неверојатен поглед на кристалните води на Егејското море, Olympion Sunset нуди незаборавни зајдисонца….
Хотелот нуди 61 соба и апартман сите опремени во стилски декор. Повеќето соби имаат поглед на море и исклучително пространи балкони. Гостите имаат на располагање ресторан, коктел пијано бар, базен,бар покрај базен, паркинг. Лифт, сеф, rent a car, room service  и велнес центар со фитнес, сауна, хидро масажа, парна бања, лежалки и чадори, исклучиво за гостите на хотелот.
*Со доплата: доктор на повик, интернет услуги, џакузи, сауна, масажи ( Shiatchu&Relax)
Услуга: полупансион (појадок и вечера)
Хотелот се наоѓа на плажа

Проверете актуелни цени и капацитет​