Miraggio Thermal Spa Resort Kanistro

Share on facebook
MIRAGGUO TEHERMAL SPA RESORT 5*
Врвна комбинација на шармантна природа и модерна архитектура. Самиот ресорт е спектакуларен амфитеатар кој се спушта кон приватната, песочна плажа. Огромен избор на луксузни соби, ресторан, бар и ултра модерен конференциски центар. Услуга на врвно ниво и професионален персонал.
Локација – Канистро, 5,5 км од Паљури, 21 км од Неа Скиони
Хотелски услуги – Теретана, џакузи, базен со морска вода, конференциски центар, пристаниште, интернет, трансфер, паркинг, платформа за хелихоптер, чадори и лежалки на плажа, анимација за бебиња, анимација за деца, детски клуб, детска програма, детски базен со морска вода, бар, ресторан а ла карте, главен ресторан, шоу, жива музика, фудбал, сеф
*со доплата – фризер, масажа, спа, доктор, дадилка, ВИП услуги, јахта, спорт на вода, нуркање
Тип на услуга – BB, HB, FB, UAL Lux
Соби – Doubles GV (~ 34-36 sq.m), Junior Suites GV / SV / SSV (~ 37-39 sq.m), Junior Suites PF / SV (~ 37-39 sq.m), Junior Suites Family GV / SSV (~ 43-45 sq.m), Junior Suites Premium SV
Плажа – на сама плажа

Проверете актуелни цени и капацитет​