Elinotel Apolamare Hanioti Halkidiki-Kassandra Grcija

Share on facebook
ELINOTEL APOLAMARE 5*
Локација: на сама плажа во Ханиоти, на 5мин. пешање до центарот
Услуга: ноќевање на база полупансион  или ултра се вклучено
Хотелски содржини: ресторан, пул бар, фитнес сала, Wi-Fi интернет
Сместување: 86 комфорни соби, стилски декорирани опремени со балкон, бања со када или туш, фен, телефон, флет ТВ, минибар, индивидуална клима, електронски сеф

Проверете актуелни цени и капацитет​