Loutra Beach hotel Aghia Paraskevi Halkidiki

Share on facebook
Хотелот се наоѓа на југозападниот раб на полуостровот Касандра; Идиличната глетка на Лутра комбинира величествени пештери и пештери формирани од карпите на Егејското Море со бујните борови шуми на Агиа Параскеви.
Се наоѓа покрај морето, на 50 метри од плажа и 300 метри пешачење до термалните бањи на Агиа Параскеви.
Овој семеен хотел се состои од 22 стилски и елегантно уредени соби, реновирани во 2005-2006 година
Хотелски содржини: бар, ТВ сала, wifi интерент на јавните површини
Услуга: ноќевање со појадок /  полупансион (појадок и вечера)-шведска маса

Проверете актуелни цени и капацитет​