Lagaria Hotel & Apartments - Afitos Afitos Halkidiki

Share on facebook
Локација и опис: лоциран во живописното селце Афитос на првиот крак на Халкидики, Касандра. Внимателно одбрани материјали се со цел што поудобен престој на своите гости кои тука се добредојдени од било која возраст. На 80м од продавнички, 380м од плажа, 350м од автобуска постојка Сместување: 35 комфорни соби и 8 комплетно апартмани со уникатен стил Хотелски содржини: рецепција, базен, сеф, погодности за лица со посебни потребни, интернет на јавни површини, детско катче, бар, снек бар, градина, пул бар Услуга: ноќевање со појадок

Проверете актуелни цени и капацитет​