Hanioti Grandotel Hanioti Halkidiki-Kassandra Grcija

Share on facebook
GRAND HOTEL HANIOTI 4*
 
Хотелот се наоѓа на една од најубавите плажи на Ханиоти. Ќе имате прилика да се бањате во кристалната вода и да уживате во песочната плажа додека се освежувате со коктел од барот. Хотелот нуди низа на спортови на вода за незаборавни летни авантури.
Локација – На 115 км од Солун, Ханиоти – Касандра на сама плажа
Хотелски услуги – Базен, детско игралиште, теретана, тенис, трансфер
*со доплата – масажа, пешкири, опрема за водени спортови, паркинг, интернет на цела површина на хотелот, чадори и лежалки на плажа
Соби – Располагаат со централна клима (која може независно да се подесува), сателитска ТВ, интернет (бесплатен), фен, балкон, сеф (со доплата).
Single/Double room, Family room, Triple room
Плажа – Пред самиот хотел има песочна плажа која е модерно организирана со чадори, лежалки и бар. Песокот се спојува со кристално чиста вода наградена со сино знаменце.

Проверете актуелни цени и капацитет​